Να στείλετε μήνυμα
Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd.
ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Παθητικά τμήματα οπτικών ινών

ΚΙΝΑ 1310nm λιωμένος συζευκτήρας 2x98 FBT

1310nm λιωμένος συζευκτήρας 2x98 FBT

ΚΙΝΑ συζευκτήρας 1x2 10/90 Fbt

συζευκτήρας 1x2 10/90 Fbt

ΚΙΝΑ συζευκτήρας 1x2 1310nm 20/80 Fbt

συζευκτήρας 1x2 1310nm 20/80 Fbt

ΚΙΝΑ 1x2 1310nm συζευκτήρας 1550 1/99 FBT

1x2 1310nm συζευκτήρας 1550 1/99 FBT

ΚΙΝΑ λιωμένος θραύστης ινών 1x2 40/60 Fbt 1550nm

λιωμένος θραύστης ινών 1x2 40/60 Fbt 1550nm

ΚΙΝΑ 1x2 1550 3/97 λιωμένος συζευκτήρας

1x2 1550 3/97 λιωμένος συζευκτήρας

ΚΙΝΑ Οπτικός συζευκτήρας ινών DA-FBT 1x2 FBT

Οπτικός συζευκτήρας ινών DA-FBT 1x2 FBT

ΚΙΝΑ 30/70 συζευκτήρας FBT

30/70 συζευκτήρας FBT

ΚΙΝΑ συζευκτήρας 50x50 FBT

συζευκτήρας 50x50 FBT

ΚΙΝΑ 2x64 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

2x64 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

ΚΙΝΑ 1x16 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

1x16 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

ΚΙΝΑ 1x2 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

1x2 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

1 2 3 4 5 6 7 8

Μας ελάτε σε επαφή με ανά πάσα στιγμή

86-21-67877780
1$ο πάτωμα, κτήριο A5, NO.3655 SixianRd, περιοχή Songjiang, Shanghai201616China
Μας στείλετε την έρευνά σας άμεσα σε