2x64 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: Anatel
Αριθμό μοντέλου: DA-PLC-264-sca-μ
Ποσότητα παραγγελίας min: 100pcs
Τιμή: 45 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 5 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10k ανά ημέρα
Όνομα: 2x64 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC Τύπος ινών: ITU-τ G657A1 ή συνήθεια που διευκρινίζεται
Μήκος ινών: 1 (+/- 0,05) μετρητής ή συνήθεια που διευκρινίζεται Συνδετήρας: SCAPC
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM): 1260-1650 Χρώμα καλωδίων ινών: Άσπρος ή πολύχρωμος
Υψηλό φως:

2x64 Apc Sc θραύστης

,

ΧΑΜΗΛΟΣ Apc Sc ΑΠΩΛΕΙΑΣ θραύστης

,

Οπτικός θραύστης PLC SCAPC

2X64 ΜΙΝΙ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΘΡΑΎΣΤΗΣ PLC ΙΝΩΝ ΟΠΤΙΚΟΣ ΜΕ SC/APC ΥΨΗΛΉ ΑΞΙΟΠΙΣΤΊΑ ΑΠΏΛΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΤΉΡΩΝ TELCORDIA 1209&1201 ΤΗΝ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΈΝΗ ΧΑΜΗΛΉ

 

Οι θραύστες PLC Dawnergy είναι ενιαίοι θραύστες τρόπου με μια ίση διασπασμένη αναλογία από μια ή δύο εισαγμένες ίνες στις πολλαπλάσιες ίνες παραγωγής, οι οποίες είναι βασισμένες στην τεχνολογία PLC (επίπεδο ελαφρύ κύκλωμα κυμάτων) και παρέχουν στην οικονομικώς αποδοτική ελαφριά λύση διανομής το μικρό τύπο.
Οι θραύστες PLC Dawnergy χαρακτηρίζουν την ανώτερη οπτική απόδοση, την ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος, την καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών, την υψηλός-αξιοπιστία και το μικρό μέγεθος και χρησιμοποιούνται ευρέως στα δίκτυα FTTH PON για να πραγματοποιήσουν τη διαχείριση δύναμης οπτικών σημάτων.

 

Παράμετροι 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) Χαρακτηριστικός 3.6 6.8 10 13.1 16.2 20
Max (P/S) 3.8/4.0 7.2/7.4 10.5/10.7 13.6/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Ομοιομορφία (DB) Χαρακτηριστικός 0,3 0,4 0,5 0,6 0,8 1.2
Max 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (DB) Χαρακτηριστικός 0,1 0,1 0,15 0,15 0,15 0,2
Max 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,4
Επιστροφής απώλεια (DB) Λ. 55
Κατευθυντικότητα (DB) Λ. 55
Μήκος ινών (μ) 1 (+/0,05) ή πελάτης που διευκρινίζεται
Τύπος ινών ITU-τ G657A1 ή πελάτης που διευκρινίζεται
WDL (DB) Χαρακτηριστικός 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Max 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
TDL (DB) (- 40~85℃) Χαρακτηριστικός 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Max 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Μέγεθος συσκευασίας (χιλ.) Γυμνός θραύστης 40x4x4 50x7x4 60x12x4
Μίνι ενότητα 60x7x4 60x12x4 80x20x6 100x40x6
Τύπος κασετών 100x80x10 120x80x18
 
Παράμετροι 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) Χαρακτηριστικός 3.7 7 10.8 13.6 16.8 20.5
Max (P/S) 3.9/4.2 7.5/7.8 11.2/11.5 14.2/14.5 17.4/17.7 21.0/21.5
Ομοιομορφία (DB) Χαρακτηριστικός 0,5 1 1 1.2 1.5 2.2
Max 0,6 1.2 1.5 1.8 2 2.7
PDL (DB) Χαρακτηριστικός 0,1 0,1 0,2 0,3 0,3 0,3
Max 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,4
Επιστροφής απώλεια (DB) Λ. 55
Κατευθυντικότητα (DB) Λ. 55
Μήκος ινών (μ) 1 +/0,05 ή πελάτης που διευκρινίζονται
Τύπος ινών ITU-τ G657A1 ή πελάτης που διευκρινίζεται
WDL (DB) Χαρακτηριστικός 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,8
Max 0,4 0,4 0,5 0,6 0,8 1.2
TDL (DB) (- 40~85℃) Χαρακτηριστικός 0,3 0,3 0,3 0,4 0,4 0,4
Max 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Μέγεθος συσκευασίας (χιλ.) Γυμνός θραύστης 50x7x4 60x7x4 70x12x4
Μίνι ενότητα 60x7x4 80x12x5 100x20x6 100x40x6
Τύπος κασετών 100x80x10 120x80x18
Σημειώσεις: 1. Οι μετρήσεις γίνονται στη θερμοκρασία δωματίου. Η απώλεια συνδετήρων αποκλείεται στις ανωτέρω προδιαγραφές.
2. Βαθμός S=Standard, βαθμός P=Premium

 

2x64 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC 0

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701