Να στείλετε μήνυμα
Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Σπίτι >

Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. Προϊόντα on-line

ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
προϊόντα
Καλή τιμή 12/24 κασέτες αρίθμησης MTP MPO LC ινών σε απευθείας σύνδεση

12/24 κασέτες αρίθμησης MTP MPO LC ινών

Καλή τιμή MPO 24 LC κασέτες MTP 12 σε απευθείας σύνδεση

MPO 24 LC κασέτες MTP 12

Καλή τιμή 1x8 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCUPC σε απευθείας σύνδεση

1x8 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCUPC

Καλή τιμή 1x17 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC σε απευθείας σύνδεση

1x17 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

Καλή τιμή Οπτική ίνα ITU-τ G.652D σε απευθείας σύνδεση

Οπτική ίνα ITU-τ G.652D

Βίντεο Καλή τιμή 1xN βυσματωτός τύπων θραύστης PLC ινών οπτικός σε απευθείας σύνδεση
1 2 3 4 5 6 7 8

Μας ελάτε σε επαφή με ανά πάσα στιγμή

86-21-67877780
1$ο πάτωμα, κτήριο A5, NO.3655 SixianRd, περιοχή Songjiang, Shanghai201616China
Μας στείλετε την έρευνά σας άμεσα σε