Καλώδιο οπτικής ίνας DA-gyxtc8y-12-sm-pe-β-2KM FTTH

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE/ VDE/ TELCORDIA
Αριθμό μοντέλου: SM G652D
Ποσότητα παραγγελίας min: 100KM
Τιμή: 50USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο ΤΥΜΠΑΝΟ
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 100,000KM ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ
Προϊόν: Καλώδιο οπτικής ίνας DA-gyxtc8y-12-sm-pe-β-2KM FTTH Εφαρμογή: FTTH
Αγγελιοφόρος: Χαλύβδινο σύρμα Διάμετρος καλωδίων: (4.0±0.3) × (10.0±0.3) χιλ.
Διάμετρος επένδυσης: 125±1um
Υψηλό φως:

καλώδιο οπτικής ίνας χαλύβδινων συρμάτων FTTH

,

Καλώδιο οπτικής ίνας SM G652D FTTH

,

Καλώδιο SM G652D ftth

DA-gyxtc8y-12-sm-pe-β-2KM

Καλώδιο οπτικής ίνας FTTH

 

 

Δομή καλωδίων

Καλώδιο οπτικής ίνας DA-gyxtc8y-12-sm-pe-β-2KM FTTH 0

Χαρακτηριστικά οπτικής ίνας

Στοιχείο Περιγραφή
Τύπος ινών SM G652D
Διάμετρος τομέων τρόπου (um) 9.2±0.4
Διάμετρος επένδυσης (um) 125±1
Διάμετρος επιστρώματος (um) 250±15
Concentricity πυρήνων λάθος (um) ≤0.6
Μη-κυκλικότητα επένδυσης (%) ≤1.0
Μηδέν μήκος κύματος διασποράς (NM) 1300~1324
Μηά κλίση διασποράς ≤0.092ps/(NM2·χλμ)
Χρωματική διασπορά @1285~1325nm ≤ 3,5 CP (nm.km)
Χρωματική διασπορά @1550nm ≤18.0 CP (nm.km)
Ακτίνα της κυρτότητας (χιλ.) 30

Συντελεστής διασποράς τρόπου πόλωσης

(Ανώτατη μεμονωμένη ίνα)

≤0.2
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος (NM) ≤1260
Δοκιμή απόδειξης (kpsi) ≥100
Μακρο κάμπτοντας απώλεια (DB) ακτίνα 60mm, 100turn ≤0.1 @1625nm
     

 

 

Προδιαγραφές καλωδίων

Στοιχείο Περιγραφή
Διάμετρος καλωδίων (4.0±0.3) × (10.0±0.3) χιλ.
Περ. διάμετρος καλωδίων (4.0×6.0) ±0.3mm
Περ. εξωτερική διάμετρος θηκών χαλύβδινων συρμάτων 3.2±0.3mm
Κεντρικό μέλος δύναμης Υλικό Φωσφοριώντας χαλύβδινο σύρμα
Εξωτερική διάμετρος 0.8±0.02mm
Χαλύβδινο σύρμα Υλικό Φωσφοριώντας χαλύβδινο σύρμα
Διάμετρος 1.6±0.03mm
Οπτική ίνα Τύπος Γ .652D
Αριθμοί 12
Χαλαρός σωλήνας Εξωτερική διάμετρος 2.2±0.1mm
Υλικό PBT
Φράξιμο νερού Ένωση πλήρωσης σωλήνων
Χρώμα Μπλε
Φράξιμο νερού Υλικό 1500D εμποδίζοντας νήμα νερού
Προσανατολισμός εγκατάστασης Σπειροειδές τύλιγμα
Ripcord Υλικό 1500D
Χρώμα Άσπρος
Θήκη του καλωδίου Υλικό ΜΑΥΡΟ HDPE με το άσπρο λωρίδα
Συντελεστής μείωσης ινών στο καλώδιο dB/km (1310nm) ≤0.36dB/km
dB/km (1550nm) ≤0.22dB/km
 

 

Μηχανικά και φυσικά χαρακτηριστικά

Στοιχείο Μέθοδος δοκιμής Κριτήρια δοκιμής
Εκτατή φόρτωση ShortTerm: 2000N Μακροπρόθεσμο: 1000N Mandrel dia.: 400㎜ Μήκος: ≥ 90m Διατηρημένος χρόνος: 10 λεπτά. Αλλαγή μείωσης: ≤ 0,1 DB @1550 NM
Συμπιεστική φόρτωση

Φορτίο: 500N PlateSize: 100mm*100mm

Διατηρημένος χρόνος: 10 λεπτά.

Αλλαγή μείωσης: ≤ 0,1 DB @1550 NM
Αντίσταση αντίκτυπου Ακτίνα της προσκρουμένης επιφάνειας: 25 χιλ. Δύναμη αντίκτυπου: 5 N.m Αριθ. του αντίκτυπου: 3 Αλλαγή μείωσης: ≤ 0,1 DB @1550 NM
Κυκλική κάμψη Mandrel dia.: 50㎜ Κάμπτοντας γωνία: ±90° Αριθ. του κύκλου: 25 Αλλαγή μείωσης: ≤ 0,1 DB @1550 NM
Συστροφή καλωδίων Μήκος: 1m Φορτίο: 10 Ν Γωνία συστροφής: ±180° Αριθ. του κύκλου: 10 Αλλαγή μείωσης: ≤ 0,1 DB @1550 NM

 

Θερμοκρασία

Λειτουργία: -20℃~+70℃

Κατάστημα/μεταφορά: -20℃~+70℃

Εγκατάσταση: -20℃~+60℃

 

Συσκευασία

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701