2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE/TELCORDIA
Αριθμό μοντέλου: 2~24f
Ποσότητα παραγγελίας min: 100KM
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο ΤΥΜΠΑΝΟ
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000KM ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ
Προϊόν: 2~24f μίνι φγμένο αέρας καλώδιο Εφαρμογή: Αγωγός και κεραία
Εξωτερική θήκη: HDPE Η PA κεντρικό μέλος δύναμης: FRP (ίσως με το στρώμα PE)
Σωλήνας: Χαλαρός σωλήνας Αριθ. της ίνας ανά σωλήνα: 12-144
Υψηλό φως:

24F φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών

,

Μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών

,

Χαλαρό καλώδιο ινών σωλήνων φγμένο αέρας

Mini air blown 2~24f

Χαρακτηριστικά και Οφέλη

 

 

Τεχνικό Ευρετήριο

 

Τύπος καλωδίου GCYFXTY-XB1.3(MTE + Διάμετρος καλωδίου)
MTE2.0 MTE2.3 MTE2.5 MTE2.8
Καταμέτρηση ινών 2~4 6-12 2-12 14-24
Πάχος θήκης HDPE Ονομαστική τιμή:0,20mm, Μέση τιμή:0,15mm
Ονομαστική Ολική Διάμετρος 2,0±0,1 χλστ 2,3±0,1 χλστ 2,5±0,1 χλστ 2,8±0,1 χλστ
Βάρος 4,0 kg/km 5,0 kg/km 6,0 kg/km 7,0 κιλά/χλμ
Εξασθένιση ινών καλωδίου (μονής λειτουργίας) 0,35dB/km max @1310nm 0,22dB/km max @1550nm
Μέγιστη.Αντοχή εφελκυσμού 40Ν 50Ν 60Ν 60Ν
Μέγιστη.Δύναμη σύνθλιψης 600N/100mm
Ελάχ.Ακτίνα κάμψης -Στατική / Δυναμική 10 / 20 εξωτερικό Φ
Θερμοκρασία Αποθήκευση -30~+50℃;Εγκατάσταση-10~+40℃;Λειτουργία-20~+50℃
Διάρκεια ζωής καλωδίου (εκτιμώμενη αξία) 25 χρονών

Ευρετήριο δοκιμών

 

Εκρηκτική απόδοση

Εργαλείο φυσήματος Τυπικό μήκος φυσήματος

PLUMETTAZ:PR-140, MiniJet-400 κ.λπ.

Πίεση αέρα: 13 bar

Καταμέτρηση ινών

Τύπος αγωγού

3,5/5,0 χλστ

Τύπος αγωγού

5,5/7,0 χλστ

2 έως 12 ίνες 800μ 1500μ
14-24 ίνες / 1500μ
 

Μηχανική απόδοση

,

Είδος Μέθοδος δοκιμής Αποτελέσματα δοκιμών Καθορισμένη τιμή
Απόδοση έντασης IEC 60794-1-21-E1 Καταπόνηση οπτικών ινών Πρόσθετη εξασθένηση

Μέγιστη.Αντοχή εφελκυσμού =

Βραχυπρόθεσμη Επιτρεπόμενη τάση

≈2×(Μακροπρόθεσμα Επιτρεπόμενο

Ενταση)

Βραχυπρόθεσμα:≤0,3%)

Μακροπρόθεσμα:≤0,1%

Βραχυπρόθεσμα:2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0<0,1 dB,

2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0αναστρεπτός;

Μακροπρόθεσμα:2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0≤0,03 dB

Συντριβή IEC 60794-1-21-E3

Βραχυπρόθεσμα:2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0<0,10 dB, 2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0αναστρεπτός;

Μακροπρόθεσμα:2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0≤0,03 dB;

Το εξωτερικό περίβλημα δεν έχει ορατή ρωγμή.

Βραχυπρόθεσμα

δύναμη σύνθλιψης =600 N

Μακροπρόθεσμα

δύναμη σύνθλιψης = 300 N

Επαναλαμβανόμενη κάμψη IEC 60794-1-21-E6

Μετά τη δοκιμή, 2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0≤0,03 dB;

Το εξωτερικό περίβλημα δεν έχει ορατή ρωγμή.

R=20 εξωτερικό Φ
Φορτίο κάμψης =15N
Χρόνοι κάμψης =25
Συστροφή IEC 60794-1-21-E7

Μετά τη δοκιμή, 2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0≤0,03 dB;

Το εξωτερικό περίβλημα δεν έχει ορατή ρωγμή.

Γωνία στρέψης=±180º
Φορτίο στρέψης =15N
Χρόνοι στρέψης =5
Κάμψη καλωδίου IEC 60794-1-21-E11A

Μετά τη δοκιμή, η οπτική ίνα δεν μπορεί να σπάσει.

Το εξωτερικό περίβλημα δεν έχει ορατή ρωγμή.

R=20 εξωτερικό Φ

10 Στροφές

Κύκλοι φορές =5

Όλες οι οπτικές δοκιμές προχώρησαν στα 1550 nm
 

Περιβαλλοντική απόδοση

Είδος Μέθοδος δοκιμής Αποτελέσματα δοκιμών
Κύκλος θερμοκρασίας IEC 60794-1-22-F1 Επιτρεπόμενη πρόσθετη εξασθένηση (1550nm)
G.652B G.652D G.657
2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0≤0,10 dB/km, 2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 0αναστρεπτός;
Διείσδυση νερού IEC 60794-1-22-F5B

Στήλη νερού: 1m, καλώδιο 3m, Περίοδος:24 ώρες

Δεν υπάρχει διαρροή νερού από το ανοιχτό άκρο του καλωδίου

Ροή ένωσης πλήρωσης IEC 60794-1-22-F16

70℃, Περίοδος: 24 ώρες

Δεν υπάρχει σύνθετη ροή από το καλώδιο

 

 

 

Άλλο Ευρετήριο


                             2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 10

Χρώμα θήκης: Πράσινο

Σήμανση θήκης

Το εξωτερικό περίβλημα επισημαίνεται σε διαστήματα 1 μέτρου ως εξής:

 

 

αλφάβητο ΜΙΝΙ αριθμός και τύπος ίνας Διάμετρος καλωδίου MTE [ΜΜ-ΕΕΕΕ] =σήμανση μήκους σε μέτρο=

 

Παράδειγμα: ABC MINI 24 G652D MTE2.8 [04-2014] =1888m=

 

 

Διάρκεια παράδοσης

Τα τυπικά μήκη παράδοσης είναι 2km, 4km, 6km με ανοχή -1%~+3%.

Καταμέτρηση ινών

Μήκος τυμπάνου

(Μ)

Μέγεθος τυμπάνου

Φ×W

(mm)

Μέγεθος συσκευασίας

μεγάλο×W×H

(mm)

Βάρος

(Ακαθάριστο)

(κιλό)

2 έως 12 ίνες

φ2,0-2,5

2000 Φ450×370 480×370×645 27
4000 Φ500×370 530×370×695 39
6000 Φ550×370 580×370×745 51
   

14-24 Ίνες

φ2.8

2000 Φ500×370 530×370×695 31
4000 Φ550×370 580×370×745 46
   2-24F μίνι φγμένο αέρας καλώδιο οπτικών ινών 11
  • Συσκευασία

Ξύλινα ή κόντρα πλακέ τύμπανα με προστασία.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701