8 πυρήνες 700M οπτικό καλώδιο ινών νημάτων ADSS Aramid έκτασης

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE/ VDE/ TELCORDIA
Αριθμό μοντέλου: ADSS
Ποσότητα παραγγελίας min: 10KM
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10000KM ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ
Προϊόν: Όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο Εφαρμογή: Αυτο-υποστηριζόμενη κεραία
Πυρήνες: 2-288 ίνες Έκταση: 700 μέτρο
Κεντρικό μέλος δύναμης: FRP Αριθ. Από την ίνα ανά σωλήνα:: 4
Ίνα: G655C/G657A/G652D Εξωτερική θήκη: ΣΤΟ
Υψηλό φως:

Οπτικό καλώδιο ινών διοσκορέων Aramid

,

Οπτικό καλώδιο ινών G655C ADSS

,

Οπτικό καλώδιο ινών DAWNERGY ADSS

Δομή καλωδίων  
Τύπος ίνας G.655C
Αριθ. της ίνας 4
Αριθ. του σωλήνα 2
Αριθ. της ίνας/του σωλήνα 12
Χρώμα ινών μπλε/πορτοκαλής/πράσινος/καφετής/γκρίζος/άσπρος/κόκκινος/μαύρος/κίτρινος/ιώδης/ροζ/φυσικός
Χρώμα σωλήνων μπλε/πορτοκάλι
Πάχος εσωτερικών θηκών 1.3mm
Υλικό εσωτερικών θηκών MDPE
Εξωτερικό πάχος θηκών 2.0mm
Εξωτερικό υλικό θηκών , 69KV,
Αντίσταση συντριβής 220/110 N/cm
Ταχύτητα ανέμου 95 Km/h
Βέλος (ΚΡΕΜΗΣΤΕ) 2%
Διάμετρος καλωδίων 16.2mm
Τμηματική περιοχή καλωδίων 206mm2
Βάρος καλωδίων 200kg/km
Τυπωμένη ύλη καλωδίων XXXXM ΈΚΤΑΣΗ DAWNERGY ADSS 24 G.655C 1000M 2019 ΑΡΙΘΜΌΣ LOTE….
Αποδόσεις καλωδίων  
RTS 24000N
ΧΑΛΙ 9100N
EDS 6000N
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα στατικής 245mm
Ελάχιστη δυναμική κάμπτοντας ακτίνα 405mm
Νέος συντελεστής 7.07GPa
Συντελεστής θερμικής επέκτασης 1.58E-05
Εγκατάσταση της θερμοκρασίας -10℃~+40℃
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+70℃
Αποδόσεις ινών  
Μη-κυκλικότητα πυρήνων ≤ 6%
Διάμετρος επένδυσης 125.0±0.7μ μ
Concentricity πυρήνων/επένδυσης λάθος ≤ 0.8μ μ
Μη-κυκλικότητα επένδυσης ≤ 2,0%
Διάμετρος επιστρώματος 245±10μ μ
Concentricity επένδυσης/επιστρώματος λάθος ≤ 12μ μ
Συντελεστής μείωσης 1550nm≤0.21dB/km
Μηά κλίση διασποράς ≤ 0.092ps/(nm2•χλμ)
Διασπορά πόλωσης ≤ 0,20 ps/√km
Διάμετρος τομέων τρόπου 1550nm: 10±0.7μ μ
κόψτε το μήκος κύματος 1450nm
Συσκευασία  
Μέγεθος ∅1450*W1020mm, ∅1400*W800mm (2820M)
Υλικό Ξύλο

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701