G657A1 άμεσο θαμμένο καλώδιο ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE/TELCORDIA
Αριθμό μοντέλου: Gyxtzw-12G.657A1
Ποσότητα παραγγελίας min: 100km
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000KM ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ
Προϊόν: Αγωγός και άμεσο θαμμένο οπτικό καλώδιο Ίνα: G657A1
Θωρακισμένος: Το PE έντυσε τη ζαρωμένη ταινία χάλυβα Μέλος δύναμης: Χαλύβδινο σύρμα
Εξωτερική θήκη: LSZH, μαύρος, αντι-UV Εφαρμογή: Αγωγός και άμεσος που θάβονται
Αριθ. της ίνας ανά σωλήνα: 12
Υψηλό φως:

G657A1 άμεσο θαμμένο καλώδιο ινών

,

Άμεσο θαμμένο καλώδιο ινών LSZH

,

Καλώδιο ινών IEC 60793-1 οπτικό

G657A1 άμεσο θαμμένο καλώδιο ινών

Προδιαγραφές

ΠροσδιορισμόςGyxtzw-12G.657A1
ΕφαρμογήΑγωγός και άμεσο θαμμένο οπτικό καλώδιο
Διαμόρφωση
  • Χαλαρός σωλήνας με ανώτατες 12 ίνες ανά σωλήνα, που γεμίζουν με τη thixotropic ένωση
  • Τεθωρακισμένο: Το PE έντυσε τη ζαρωμένη ταινία χάλυβα
  • Μέλος δύναμης: χαλύβδινο σύρμα
  • Εξωτερική θήκη: LSZH, μαύρος, αντι-UV
Σειρά θερμοκρασίας

Αποθήκευση και μεταφορά

-40 σε +60°C

Εγκατάσταση

-20 σε +60°C

Λειτουργία

-40 σε +60°C

ΠρότυπαIEC 60793-1, IEC 60793-2, IEC 60794-3-10
Προδιαγραφή αριθ.GL20200825323
Αναφορά πελατώνΚοινά πρότυπα

 
Διαστάσεις

Αριθμός ινών 12
Χαλαροί σωλήνες Χ ίνες 1x12
Χαλαροί σωλήνες/ομοιώματα 1/0
Εξωτερική διάμετροςχιλ.8.1±0.5
Βάροςκλ93±15%

Σημείωση: το πάχος θηκών να μην εξετάσουν ripcord τη μερίδα, τα μεγέθη και οι τιμές χωρίς ανοχές είναι ονομαστικές τιμές
 
Μηχανικές ιδιότητες

Μέγιστο εκτατό φορτίο Βραχυπρόθεσμο: 1500N μακροπρόθεσμο: 600N 
Αντίσταση συντριβής/10 εκατ. Βραχυπρόθεσμο: 1000N μακροπρόθεσμο: 300N
Κάμπτοντας ακτίνα (εγκατάσταση) 20x καλώδιο Ø
Κάμπτοντας ακτίνα (λειτουργία) 10x καλώδιο Ø

Δείτε το σημείο 6: Εξετάστε τις μεθόδους
 
Χαρακτηρισμός

G657A1 άμεσο θαμμένο καλώδιο ινών 0
 
Οπτική ίνα

ΠρότυπαITU-Τ G.657A1 UBIF ®R10
Οπτικός

Μείωση ινών
. τηλεγραφημένος

@ 1310 NM

≤0.36 dB/km

@ 1550 NM

≤0.22 dB/km

Διάμετρος τομέων τρόπου (MFD)(8.6~9.2) ± 0,4 µm @1310nm
Μηδέν μήκος κύματος διασποράς1300~1324 NM
Μηά κλίση διασποράς≤0.092 ps/nm ² ∙km
Διασπορά τρόπου πόλωσης (PMD)≤0.2 ps/√km
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος≤1260 NM

Μακρο κάμπτοντας απώλεια
. 10 στροφές Ø30 χιλ.
. 1 στροφή Ø20 χιλ.

@1550 NM

≤0.25 DB

≤0.75 DB

@1625 NM

≤1.0 DB

≤1.5 DB

ΓεωμετρικόςΔιάμετρος επένδυσης125 ± 0.7µm
Πυρήνας/ντυμένο concentricity λάθος≤0.5µm
Μη-κυκλικότητα επένδυσης≤ 1,0%
ΜηχανικόςΠίεση απόδειξης≥ 0.69Gpa

 
Μέθοδοι δοκιμής

ΔοκιμήΌροιΚριτήρια αποδοχής

Εκτατή δύναμη
IEC 60794-1-2 E1

Εκτατή δύναμη: δείτε το σημείο 3
Μήκος δειγμάτων: ≥ 50 μ, διάρκεια: 1 λ.

  • Ίνα strain≤0.6%
  • △α ≤0.1dB κατά τη διάρκεια της δοκιμής
  • Καμία ζημία

Αντίσταση συντριβής
IEC 60794-1-2 E3

Συντριβή: δείτε το σημείο 3
Διάρκεια δοκιμής: 1 λ., αριθμός δοκιμής: 3

  • △α ≤0.05dB μετά από τη δοκιμή
  • Καμία ζημία

Αντίκτυπος
IEC 60794-1-2 E4

Ενέργεια αντίκτυπου: 5 J
Ρ = 300 χιλ., αριθμός θέσεων/δοκιμών: 3

  • △α ≤0.1dB κατά τη διάρκεια και μετά από της δοκιμής
  • Καμία ζημία

Torsion
IEC 60794-1-2 E7

Μήκος δειγμάτων: 2 μ
± 180°, 5 κύκλοι

  • △α ≤0.1dB κατά τη διάρκεια και μετά από της δοκιμής
  • Καμία ζημία

Επαναλαμβανόμενη κάμψη
IEC 60794-1-2 E6

Κάμπτοντας ακτίνα: 20x καλώδιο Ø
25 κύκλοι

  • Καμία ζημία

Ανακύκλωση θερμοκρασίας
IEC 60794-1-2 F1

-40℃→ +60℃
12 ώρες σε κάθε βήμα, 2 κύκλοι

  • △α≤0.15 dB/km και αντιστρέψιμος
  • Καμία ζημία

Διείσδυση νερού
IEC 60794-1-2 F5

Μήκος δειγμάτων: 3 μ
Ύψος υδάτινων στηλών: 1 μ
Διάρκεια δοκιμής: 24 χ

  • Καμία διαρροή νερού

Όλες οι οπτικές μετρήσεις σε 1550 NM (G652D) ή 1300 NM (OM2/OM3/OM4)
 
Διοικητικές μέριμνες

Τύπος καλωδίων

Μήκος

Ανοχή

4km

-5%/+5%

G657A1 άμεσο θαμμένο καλώδιο ινών 1

 

D*d*B στο εκατ.

Gyxtzw-12G.657A1

Τύπος τυμπάνων

Διαστάσεις

Βάρος

Ξύλινος

105*50*75cm

430kg

Διαστάσεις συμπεριλαμβανομένης της προστασίας. Οι ενδεικτικές τιμές, πραγματικά παραδοθε'ντα μεγέθη τυμπάνων και βάρη μπορούν να παρεκκλίνουν. Άκρες καλωδίων που σφραγίζονται με τα καλύμματα

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701