G652D εναέριο καλώδιο οπτικών ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE/TELCORDIA
Αριθμό μοντέλου: GYTS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100km
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000KM ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ
Προϊόν: Αγωγός και μη αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικών ινών Ίνα: G652D
Εξωτερική θήκη: MDPE Εφαρμογή: Αγωγός και κεραία
Μέλος δύναμης: Χαλύβδινο σύρμα Θωρακισμένος: Λουρίδα χάλυβα
Αριθ. της ίνας ανά σωλήνα: 6-24
Υψηλό φως:

G652D εναέριο καλώδιο οπτικών ινών

,

Εναέριο καλώδιο οπτικών ινών MDPE

,

καλώδιο ινών 0.20mm θωρακισμένο οπτικό

  Τεχνικά στοιχεία

 

Αριθ. του καλωδίου 6 12 24
Πρότυπο ινών G.652D
Σχέδιο (StrengthMember+Tube&Filler) 1+5
Κεντρικό μέλος δύναμης Υλικό Χαλύβδινο σύρμα
Διάμετρος (±0.05) χιλ. 1.4
Χαλαρός σωλήνας Υλικό PBT
Διάμετρος (±0.06) χιλ. 1.65
Πάχος (±0.03) χιλ. 0,25
Σχοινί υλικών πληρώσεως Υλικό LDPE
Διάμετρος (±0.06) χιλ. 1.65
Στρώμα φραξίματος νερού (υλικό) Πλημμυρίζοντας ένωση
Armoring Υλικό Λουρίδα χάλυβα
Πάχος (±0.03) χιλ. 0,20
Εξωτερική θήκη Υλικό MDPE
Πάχος (±0.2) χιλ. 1.6
Διάμετρος καλωδίων (±0.2) χιλ. 8.9
Καλώδιο Wetght (±5.0) kg/km 82
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα Χωρίς ένταση 10.0×Cable-φ
Κάτω από τη μέγιστη ένταση 20.0×Cable-φ

Σειρά θερμοκρασίας

(℃)

Εγκατάσταση -20~+60
Transport&Storage -40~+70
Λειτουργία -40~+70
G652D εναέριο καλώδιο οπτικών ινών 0

G652D εναέριο καλώδιο οπτικών ινών 1

 

Οι ιδιότητες της ενιαίας οπτικής ίνας τρόπου (ITU-τ REC. G.652.D)

Στοιχείο Προδιαγραφή
Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος
Υλικό ινών Ναρκωμένο πυρίτιο

Συντελεστής μείωσης

@ 1310 NM

@ 1383 NM

@ 1550 NM

@ 1625 NM

 

£ 0,35 dB/km

£ 0,32 dB/km

£ 0,21 dB/km

£ 0,24 dB/km

Ασυνέχεια σημείου £ 0,05 DB
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος £ 1260 NM
Μήκος κύματος μηδέν-διασποράς 1300 ~ 1324 NM
Κλίση μηδέν-διασποράς £ 0,092 CP (nm2.km)

Χρωματική διασπορά

@ 1288 ~ 1339 NM

@ 1271 ~ 1360 NM

@ 1550 NM

@ 1625 NM

£3.5 CP (NM. χλμ)

£5.3 CP (NM. χλμ)

£18 CP (NM. χλμ)

£22 CP (NM. χλμ)

PMDQ (τετραγωνισμός average*) £0.2 ps/km1/2
Διάμετρος τομέων τρόπου @ 1310 NM 9.2±0.4 um
Πυρήνας/ντυμένο concentricity λάθος um £ 0,5
Διάμετρος επένδυσης 125.0 um ± 0,7
Μη-κυκλικότητα επένδυσης £1.0%
Αρχική διάμετρος επιστρώματος 245 um ± 10
Επίπεδο δοκιμής απόδειξης kpsi 100 (=0.69 Gpa), 1%

 

Εφαρμογή

Αριθ. Στοιχείο Απαίτηση
1 Επιτρεπόμενη εκτατή δύναμη Βραχυπρόθεσμος 1500 Ν
Μακροπρόθεσμος 600 Ν
2 Επιτρεπόμενη αντίσταση συντριβής Βραχυπρόθεσμος 1000 (N/100mm)
Μακροπρόθεσμος 300 (N/100mm)

 

                                           Κύρια μηχανική & περιβαλλοντική δοκιμή απόδοσης

Στοιχείο Μέθοδος δοκιμής Όρος αποδοχής

Εκτατή δύναμη

IEC 794-1-2-E1

- Φορτίο: Βραχυπρόθεσμη ένταση

- Μήκος του καλωδίου: περίπου 50m

- Πίεση £ 0,33% ινών

- Αλλαγή £ 0,1 DB @1550 NM απώλειας

- Κανένα σπάσιμο ινών και καμία ζημία θηκών.

Δοκιμή συντριβής

IEC 60794-1-2-E3

- Φορτίο: Βραχυπρόθεσμη συντριβή

- Χρόνος φορτίων: 1min

- Αλλαγή £ το 0.05dB@1550nm απώλειας

- Κανένα σπάσιμο ινών και καμία ζημία θηκών.

Δοκιμή αντίκτυπου

IEC 60794-1-2-E4

- Σημεία του αντίκτυπου: 3

- Χρόνοι ανά σημείο: 1

- Ενέργεια αντίκτυπου: 5J

- Αλλαγή £ το 0.1dB@1550nm απώλειας

- Κανένα σπάσιμο ινών και καμία ζημία θηκών.

Δοκιμή ανακύκλωσης θερμοκρασίας

YD/T901-2001-4.4.4.1

- Βήμα θερμοκρασίας:

+20oC→-40oC→+70oC →+20oC

- Χρόνος ανά κάθε βήμα: 12 ώρες

- Αριθμός κύκλου: 2

- Αλλαγή £ 0,05 DB το km@1550 NM απώλειας

- Κανένα σπάσιμο ινών και καμία ζημία θηκών.

 

Χαρακτηρισμός θηκών

Το καλώδιο πτώσης οπτικής ίνας θα έχει αριθμήσει διαδοχικά το μήκος χαρακτηρίζοντας σε διαστήματα περίπου 1 μέτρου. Ο αρχικός αριθμός διαταγής του μήκους για οποιαδήποτε σπείρα θα αρχίσει το μόριο μηδέν μέτρο. Η ακρίβεια της μέτρησης του χαρακτηρισμού μήκους θα κρατηθεί μέσα στα όρια ±1%.

a) Όνομα κατασκευαστή

b) Τύπος καλωδίου

c) Έτος και μήνας της κατασκευής

d) Μήκος που χαρακτηρίζει κάθε μετρητή κατά μήκος του καλωδίου

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701