2~12F κορδέλλα πλεξίδων οπτικών ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Dawnergy
Πιστοποίηση: ANATEL,CE,ROHS
Αριθμό μοντέλου: DA-Sc-xxm-sm-ρ-0.9L
Ποσότητα παραγγελίας min: 1000
Τιμή: 3.6USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστική τσάντα
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 100000pcs ανά ημέρα
Όνομα: 2~12F κορδέλλα πλεξίδων οπτικών ινών Συνδετήρας: SC/UPC
Ίνα: G652D, G657A, OM1~OM5 Υλικό σακακιών: PVC ή LSZH
Αριθ. της ίνας: 1
Υψηλό φως:

Κορδέλλα πλεξίδων οπτικών ινών

,

Καλώδια 12F πλεξίδων οπτικών ινών

,

Καλώδιο πλεξίδων πολλαπλού τρόπου ινών

2~12F κορδέλλα πλεξίδων οπτικών ινών

Οι πλεξίδες οπτικών ινών παρέχουν έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι συσκευές επικοινωνίας στον τομέα. Σχεδιάζονται, κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με το πρωτόκολλο και την απόδοση που υπαγορεύονται από τα βιομηχανικά πρότυπα, τα οποία θα ανταποκριθούν προδιαγραφές πιό αυστηρός στις μηχανικές και απόδοσής σας.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • Υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Καλή επανάληψη
  • Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

Προδιαγραφές

Παράμετροι Προδιαγραφές
Τύπος καλωδίων Καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών
Τύπος ινών SM (G652D, G657A) Ή ΚΚ (OM1~OM5)
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤ 0,3
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥ 50 (UPC), ≥ 60 (APC), ≥ 30 (ΚΚ)
Τύπος συνδετήρων SC/FC/LC/ST/E2000 ή προσαρμοσμένος
Πυρήνες ινών 2~12cores
Εξωτερική διάσταση πλεξίδων 0.9mm
Υλικό του εξωτερικού σακακιού PVC ή LSZH
Μήκος καλωδίων 1m, 3m ή προσαρμοσμένος
Μήκος πλεξίδων 0.5m ή προσαρμοσμένος
Διάρκεια (DB) IL≤ 0,2, 500 φορές να συνδέσει
Επανάληψη (DB) ≤ 0,2
Σειρά θερμοκρασίας (℃) -40 ~ +85

 

Ferrule κριτήρια επιθεώρησης προσώπου τελών

2~12F κορδέλλα πλεξίδων οπτικών ινών 0

Ατέλειες

Ζώνη Α

(Περιοχή κοντά στον πυρήνα)

≤40um

Ζώνη Β

(Επένδυση)

40~125um

Ζώνη Γ

(Επίστρωμα)

125~250um

Γρατσουνιά (πλάτος) Κανένας Ελαφριά γρατσουνιά (άσπρη): Κανένας >3um: Κανένας
Σκοτεινή γρατσουνιά (μαύρη): Κανένας
Κοιλώματα & αμετακίνητο υλικό (διάμετρος) Κανένας

≥2um: Κανένας

<2um: 2pcs="" allowed="">

≥10um: Κανένας

<10um: total="">

Να πελεκήσει (διάμετρος) Κανένας
Ρωγμή/σκόνη/μόλυνση Κανένας
Εποξικό δαχτυλίδι Πλάτος<2um>

 

Ferrule παράμετροι γεωμετρίας προσώπου τελών

Παράμετροι UPC APC
Ακτίνα της κυρτότητας 10~25mm 5~12mm
Χτύπημα ή προεξοχή ινών ≤ 100 NM ≤ 100 NM
Όφσετ κορυφών ≤ 50 μm ≤ 50 μm
Γωνία στίλβωσης   8 +/- 0,3 βαθμοί

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701