12/24 κασέτες αρίθμησης MTP MPO LC ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: dawnergy
Πιστοποίηση: CE/ANATEL/ROSH
Αριθμό μοντέλου: DA-MPO/MTP 12(24) LC-ΕΚΑΤ.
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: 25USD
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs ανά ημέρα
όνομα: 24 LC κασέτες MPO/MTP 12 Τύπος: MPO/MTP
Ίνα: G652D Απώλεια εισαγωγής: 0.3DB
Επιστροφής απώλεια: 50dB συνδετήρας:: LC/SC
Υψηλό φως:

24 κασέτα mpo αρίθμησης ινών lc

,

Κασέτες mpo G652D lc

,

Κασέτες G652D MTP LC

24 LC κασέτες MPO/MTP 12


Οι κασέτες MPO/MTP του Dawnergy αποτελούνται από τους προ-ολοκληρωμένους προσαρμοστές LC ή Sc για τη γρήγορη και εύκολη επέκταση στις εφαρμογές υψηλής πυκνότητας και παρέχουν την αποδοτική χρησιμοποίηση του διαστήματος ραφιών και της ευελιξίας σχεδίου. Οι κασέτες διασυνδέουν με τις συνελεύσεις καλωδίων ινών υψηλής πυκνότητας για τη γρήγορη σύνδεση των μακρινών ή εφαρμογών κέντρων δεδομένων. Αυτοί οι τύποι κασετών MPO/MTP και παραθύρων διανομής είναι τέλεια λύση για την εγκατάσταση οπτικών ινών και διαχείριση.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Παράμετροι του τρόπου ινών

 

Παράμετροι

                                                  

Προδιαγραφή

Αρίθμηση ινών

12/24

Τρόπος ινών

SM/OM3/OM4

Μπροστινός συνδετήρας

LC/SC

Οπίσθιος συνδετήρας

MTP/MPO

Υλικό

ABS+PC

Διάσταση (Χ Χ W Χ Δ)

33 X 98 x124

 
Απόδοση οπτικών ινών του συνδετήρα
 

Τύπος συνδετήρων MPO/MTP συνδετήρας

Πρότυπα

SM Ferrule ΑΜ

Χαμηλή απώλεια

SM Ferrule ΑΜ

Πρότυπα

ΚΚ MT Ferrule

Χαμηλή απώλεια

ΚΚ MT Ferrule

Απώλεια εισαγωγής Χαρακτηριστικός (DB) 0,50 0,20 0,50 0,20
Μέγιστος (DB) 0,70 0,35 0,70 0,35
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥60 για APC, ≥50 για το UPC ≥20 για το UPC
Αρσενικό/θηλυκό Αρσενικό: Με τις καρφίτσες, θηλυκό: Χωρίς καρφίτσες
Εκτατή δύναμη (DB) IL≤0.30, △RL<5 (Max: 50N)
Διάρκεια (DB) IL≤0.30, △RL<5 (500 φορές)
Μήκος κύματος δοκιμής (NM) 1310/1550 850/1300
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~80
Τύπος συνδετήρων LC/SC συνδετήρας SM ΚΚ
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤0.30 ≤0.30
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥60 για APC, ≥50 για το UPC ≥20 για το UPC
Διάρκεια (DB) IL≤0.30, △RL<5 (500 φορές)
Μήκος κύματος δοκιμής (NM) 1310/1550 850/1300
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~80

Σημείωση: Οι αμερικανικοί Conec MTP® συνδετήρες είναι πλήρως υποχωρητικοί με τα πρότυπα MPO, επιτυγχάνοντας τα επίπεδα υψηλότερης απόδοσης όταν συγκρίνονται με τους γενικούς συνδετήρες MPO.
 
Απεικόνιση πολικότητας
Σημείωση: Οι κασέτες Α και οι κασέτες Β χρησιμοποιούνται ως ζευγάρι σε μια σύνδεση μεθόδου Α δύο κασετών.
Κασέτες Α
 
12/24 κασέτες αρίθμησης MTP MPO LC ινών 0
 
Κασέτες Β
12/24 κασέτες αρίθμησης MTP MPO LC ινών 1
Πληροφορίες διαταγής

Πρότυπο Όνομα Περιγραφή
DA-AMPOM (AMTPM) -12DLC-2-SMA1-ABS-Γ Κασέτα MPO Κιβώτιο ABS 2 κομμάτια αρσενικός συνδετήρας «12-πυρήνων MPO (MTP) /APC (συμπεριλαμβανομένης της ΚΑΡΦΊΤΣΑΣ) - του σκοινιού μπαλωμάτων LC» συμπεριλαμβανόμενου, SM G657A1 12 κομμάτια των διπλών προσαρμοστών LC και 2 κομμάτια των προσαρμοστών MPO (MTP) συμπεριλαμβανόμενων Κατάλληλος για DA-MPO (MTP) - 4c-1u-RA ή DA-MPO (MTP) - κιβώτιο διανομής 12c-3u-RA
DA-MPOM (MTPM) - 12DLC-2-OM3-300-ABS-Γ Κασέτα MPO Κιβώτιο ABS 2 κομμάτια αρσενικός συνδετήρας «12-πυρήνων MPO (MTP) /UPC (συμπεριλαμβανομένης της ΚΑΡΦΊΤΣΑΣ) - του σκοινιού μπαλωμάτων LC» συμπεριλαμβανόμενου, OM3, απόσταση μετάδοσης: 300m 12 κομμάτια των διπλών προσαρμοστών LC και 2 κομμάτια των προσαρμοστών MPO (MTP) συμπεριλαμβανόμενων Κατάλληλος για DA-MPO (MTP) - 4c-1u-RA ή DA-MPO (MTP) - κιβώτιο διανομής 12c-3u-RA
DA-AMPOM (AMTPM) - 12SC-1-SMA1-ABS-Γ Κασέτα MPO Κιβώτιο ABS 1 κομμάτι αρσενικός συνδετήρας «12-πυρήνων MPO (MTP) /APC (συμπεριλαμβανομένης της ΚΑΡΦΊΤΣΑΣ) - του σκοινιού μπαλωμάτων Sc» συμπεριλαμβανόμενου, SM G657A1 12 κομμάτια των ενιαίων προσαρμοστών Sc και 1 κομμάτι του προσαρμοστή MPO (MTP) συμπεριλαμβανόμενου Κατάλληλος για DA-MPO (MTP) - 4c-1u-RA ή DA-MPO (MTP) - κιβώτιο διανομής 12c-3u-RA
DA-MPOM (MTPM) - 12SC-1-OM3-300-ABS-Γ Κασέτα MPO Κιβώτιο ABS 1 κομμάτι αρσενικός συνδετήρας «12-πυρήνων MPO (MTP) /UPC (συμπεριλαμβανομένης της ΚΑΡΦΊΤΣΑΣ) - του σκοινιού μπαλωμάτων Sc» συμπεριλαμβανόμενου, OM3, απόσταση μετάδοσης: 300m 12 κομμάτια των ενιαίων προσαρμοστών Sc και 1 κομμάτι του προσαρμοστή MPO (MTP) συμπεριλαμβανόμενου Κατάλληλος για DA-MPO (MTP) - 4c-1u-RA ή DA-MPO (MTP) - κιβώτιο διανομής 12c-3u-RA

Σημείωση: Ο μέγιστος αριθμός του διπλού LC ή ενιαίων προσαρμοστών Sc είναι 12pcs για κάθε κασέτα MPO.

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701