Υπαίθριο μακρινό σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων FTTA

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: ANATEL,CE,ROHS
Αριθμό μοντέλου: DA-GYFJH
Ποσότητα παραγγελίας min: 1km
Τιμή: 45USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο ή τύμπανο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 20K ανά ημέρα
Τύπος ινών: G657A, G652D, OM3, OM4. Διάμετρος του εξωτερικού σακακιού: 7.0mm
Τύπος συνδετήρων: Το LC.FC.SC.ST ODVA, PDLC, μίνι-Sc Τύπος: Υπαίθριο μακρινό καλώδιο FTTA patchcord
Πυρήνες ινών: 2 Η 4 Λειτουργούσα θερμοκρασία: -20 ~ +60 ℃
Υψηλό φως:

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων FTTA

,

Μακρινό σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων

,

Σκοινί μπαλωμάτων ftta ANATEL

Υπαίθριο μακρινό καλώδιο FTTA patchcord

 

Υπαίθριο μακρινό καλώδιο FTTA Dawnergy patchcord που χρησιμοποιούν το υπαίθριο μακρινό καλώδιο 2 ή 4 πυρήνων, με το συμβατικό συνδετήρα του LC.FC.SC.ST, και υπαίθριος αδιάβροχος συνδετήρας όπως ODVA, PDLC, NSN, το μίνι-Sc, κ.λπ. Χρησιμοποίησε στην κορυφή του υπαίθριου πύργου σταθμών βάσης FTTA, την υπαίθρια σύνδεση BBU στο λιμένα εξοπλισμού RRU και άλλη οπτική ίνα περιβάλλον καλωδίωσης.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Υπαίθρια μακρινή δομή καλωδίων FTTA

Υπαίθριο μακρινό σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων FTTA 0

Προδιαγραφές καλωδίων

Στοιχείο Προδιαγραφή
Τύπος ινών G657A1 (OM1, OM2, OM3 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΆ)
Αρίθμηση ινών 2 ή 4
Χρώμα του σωλήνα Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί
Διάμετρος του εξωτερικού σακακιού (χιλ.) ±0.2 7.0
Βάρος (kg/km) 42.3
Εξωτερικό σακάκι Μαύρο LSZH
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -20 ~ +60
Μέγιστη φόρτωση (ν) Μακροπρόθεσμος 200
Βραχυπρόθεσμος 400
Κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.) Δυναμικός 20*D
Στατικός 10*D

Αντίσταση συντριβής

(N/100m)

Μακροπρόθεσμος 500
Βραχυπρόθεσμος 1000
Μείωση (dB/km) SM

≤0.4 @1310nm

≤0.3 @1550nm

ΚΚ

≤2.3 @850nm

≤0.6 @1300nm

 

 

Προδιαγραφή σκοινιού μπαλωμάτων

Παράμετροι Προδιαγραφές
Τύπος ινών G657A1 (OM1, OM2, OM3 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΆ)
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤ 0,3
Επιστροφής απώλεια (DB)

≥ 50 (UPC) ≥ 60 (APC)

≥ 35 (ΚΚ)

Τύπος συνδετήρων

Το LC.FC.SC.ST

ODVA, PDLC, μίνι-Sc

Πυρήνες ινών 2 ή 4
Υλικό του εξωτερικού σακακιού LSZH
Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων (μ) Σαν αίτημα
Ανοχή (μ)

0~+0.1, L≤10,

0~+0.2, 10~20,

1%×L, L≥20, μήκος σκοινιού L=patch

Μήκος κλάδων (μ) 0,5
Διάμετρος του κλάδου 2.8mm με το τεθωρακισμένο χάλυβα
Διάρκεια (DB) △IL≤ 0,2, 500 φορές να συνδέσει
Επανάληψη (DB) ≤ 0,2
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -20 ~ +60

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701