Καλώδιο πτώσης FTTH Patchcord

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: ANATEL,CE,ROHS
Αριθμό μοντέλου: DA-GJY
Ποσότητα παραγγελίας min: 1km
Τιμή: 25USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 20K ανά ημέρα
Ίνα: G657A, G652D, OM3, OM4. Διάσταση καλωδίων: (2.0±0.1) × (5.0±0.1) χιλ.
Μέλος δύναμης: FRP ή χάλυβας Τύπος: Καλώδιο πτώσης FTTH patchcord
Εκτατή δύναμη: 600N Μείωση καλωδίων (μετά από το καλώδιο): ≤0.4 (1310nm) ≤0.3 (1550nm)
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -20 ~ +60 (°C) Τύπος συνδετήρων: SC, FC, LC
Υψηλό φως:

Καλώδιο ινών G657A ftth

,

G657A ftth ρίχνει το καλώδιο οπτικών ινών

,

Καλώδιο πτώσης FRP ftth

Καλώδιο πτώσης FTTH patchcord

  

 

Η κατασκευή καλωδίων πτώσης FTTH του Dawnergy patchcord είναι ότι η μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στο κέντρο. Δύο παράλληλα μέλη δύναμης FRP ή χάλυβα τοποθετούνται στις δύο πλευρές. Ένα χαλύβδινο σύρμα ως πρόσθετο μέλος δύναμης εφαρμόζεται επίσης. Το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια μαύρη θήκη LSZH.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Σχέδιο οπτικών καλωδίων

 

Καλώδιο πτώσης FTTH Patchcord 0

Προδιαγραφές καλωδίων οπτικών ινών

Παράμετροι Προδιαγραφές
Τύπος ινών SM (G652D, G657A) Ή ΚΚ (OM1~OM5)
Πυρήνας ινών 1 ή 2
Διάσταση καλωδίων (χιλ.) (2.0±0.1) × (5.0±0.1)
Βάρος καλωδίων (kg/km) 20
Καλώδιο αγγελιοφόρων Χαλύβδινο σύρμα
Μέλος δύναμης FRP ή χάλυβας
Σακάκι LSZH
Εκτατή δύναμη (ν) Βραχυπρόθεσμος 600
Μακροπρόθεσμος 300
Αντίσταση συντριβής (N/100mm) Βραχυπρόθεσμος 2200
Μακροπρόθεσμος 1000
Κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.) Δυναμικός 60
Στατικός 30
Μείωση καλωδίων (μετά από το καλώδιο) (dB/km) SM ίνα @1310nm ≤0.4
SM ίνα @1550nm ≤0.3
Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C) -20 ~ +60
Θερμοκρασία αποθήκευσης (°C) -20 ~ +60

 

Άλλες προδιαγραφές

Παράμετροι Προδιαγραφές
Τύπος συνδετήρων SC/FC/LC/ST/E2000 ή προσαρμοσμένος
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤0.3
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥ 50 (UPC), ≥ 60 (APC), ≥ 30 (ΚΚ)
Μήκος (μ) Σαν αίτημα
Ανοχή (μ)

0~+0.1, L≤10,

0~+0.2, 10~20,

1%×L, L≥20, μήκος σκοινιού L=patch

Σειρά θερμοκρασίας (°C) -20~+60

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701