DA-GJYX (Φ) καλώδιο οπτικών ινών πτώσης CH FTTH

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE/ VDE/ TELCORDIA
Αριθμό μοντέλου: SM G657A1
Ποσότητα παραγγελίας min: 100KM
Τιμή: 50USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο ΤΥΜΠΑΝΟ
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 100,000KM ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ
Προϊόν: DA-GJYX (Φ) καλώδιο πτώσης CH FTTH Πυρήνες: 1 έως 4 πυρήνες
Διάσταση: (2.0±0.1) × (5.0±0.1) Λειτουργούσα θερμοκρασία: -20 ~ +60°C
Υψηλό φως:

Καλώδιο πτώσης SM G657A1 FTTH

,

καλώδιο πτώσης 4 πυρήνων FTTH

,

SM G657A1 ftth ρίχνει το καλώδιο οπτικών ινών

DA-GJYX (Φ) καλώδιο πτώσης CH FTTH

Η κατασκευή καλωδίων πτώσης FTTH του Dawnergy είναι ότι η μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στο κέντρο Δύο παράλληλα μέλη δύναμης τοποθετούνται στις δύο πλευρές Ένα χαλύβδινο σύρμα ως πρόσθετο μέλος δύναμης εφαρμόζεται επίσης Το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια επικριμένη πυρκαγιά θήκη LSZH.

 

Κατασκευή καλωδίων

DA-GJYX (Φ) καλώδιο οπτικών ινών πτώσης CH FTTH 0

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Χαρακτηριστικά οπτικής ίνας

Παράμετροι Προδιαγραφή
Πριν από το καλώδιο Μετά από το καλώδιο
Τύπος ινών SM G657A1
Διάμετρος τομέων τρόπου (um) 8.6~9.2±0.4 (@1310nm)
Διάμετρος επένδυσης (um) 125±0.7
Διάμετρος επιστρώματος (um) 245±10
Concentricity πυρήνων λάθος (um) ≤0.5
Μη-κυκλικότητα επένδυσης (%) ≤1.0
Μηδέν μήκος κύματος διασποράς (NM) 1300~1324
Μηά κλίση διασποράς ≤0.092 CP (NM2·χλμ)

Συντελεστής διασποράς τρόπου πόλωσης

(Ανώτατη μεμονωμένη ίνα)

≤0.2
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος (NM) ≤1260
Μείωση ινών (dB/km) @ 1310nm ≤0.35 ≤0.4
@ 1550nm ≤0.21 ≤0.3
Μακρο κάμπτοντας απώλεια (DB) ακτίνα 10χιλ.,1στροφή ≤0.75 @1550nm
ακτίνα 10χιλ.,1στροφή ≤1.5 @1625nm
ακτίνα 15χιλ.,10 στροφές ≤0.25 @1550nm
ακτίνα 15χιλ.,10 στροφές ≤1.0 @1625nm

 

Προδιαγραφές καλωδίων

Παράμετροι Προδιαγραφές
Πυρήνας ινών 1 2 4
Διάσταση καλωδίων (χιλ.) (2.0±0.1) × (5.0±0.1)
Βάρος καλωδίων (kg/km) 20 20.5 22
Εκτατή δύναμη (ν) Βραχυπρόθεσμος 600
Μακροπρόθεσμος 300
Αντίσταση συντριβής (N/100mm) Βραχυπρόθεσμος 2200
Μακροπρόθεσμος 1000
Κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.) Δυναμικός 60
Στατικός 30
Μείωση καλωδίων (μετά από το καλώδιο) (dB/km) SM ίνα @1310nm ≤0.4
SM ίνα @1550nm ≤0.3
Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C) -20 ~ +60
Θερμοκρασία αποθήκευσης (°C) -20 ~ +60

 

Διαταγή των πληροφοριών

DA-gjyxfch-1-sma1-ΛΦ-β

Το καλώδιο πτώσης FTTH (GJYXFCH), τόξο-τύπος, μέλη δύναμης FRP, με ένα χαλύβδινο σύρμα αυτοφερόμενο, επικριμένο πυρκαγιά σακάκι LSZH (μαύρο) συμμορφώνεται με iec60332-1-2 1 ίνα, G657A1

 

DA-gjyxch-1-sma1-ΛΦ-β

Το καλώδιο πτώσης FTTH (GJYXFCH), τόξο-τύπος, μέλη δύναμης χαλύβδινων συρμάτων, με ένα χαλύβδινο σύρμα αυτοφερόμενο, επικριμένο πυρκαγιά σακάκι LSZH (μαύρο) συμμορφώνεται με iec60332-1-2 1 ίνα, G657A1

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701