Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών 48 πυρήνων G657A2 LSZH θωρακισμένο

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE/TELCORDIA
Αριθμό μοντέλου: Gjfzy-48G.657A2
Ποσότητα παραγγελίας min: 100km
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000KM ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ
Προϊόν: Εσωτερικό οπτικό καλώδιο Ίνα: G657A2
Θήκη υπομονάδων: LSZH Υλικό πληρώσεως: μαύρη θήκη LSZH που γεμίζουν με το νήμα aramid
Ταινία περικαλυμμάτων: εμποδίζοντας ταινία νερού Μέλος κεντρικής δύναμης: FRP που ντύνεται με το πλαστικό
Εξωτερική θήκη: LZSH, πορτοκαλί Pantone 136C Αριθ. της ίνας ανά σωλήνα: 48
εφαρμογή: Εσωτερικός
Υψηλό φως:

G657A2 θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

,

Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών LSZH

,

DAWNERGY οπτικό καλώδιο ινών

Εσωτερικό οπτικό καλώδιο 48 ίνες G657A2 gjfzy-48G.657A2
 
1.

ΠροσδιορισμόςGjfzy-48G.657A2
ΕφαρμογήΕσωτερικό οπτικό καλώδιο
Διαμόρφωση
  • Υπομονάδα με ανώτατες 8 ίνες ανά σωλήνα μικροϋπολογιστών, που γεμίζουν με το νήμα aramid ως μέλος δύναμης
  • Θήκη υπομονάδων: LSZH
  • Ταινία περικαλυμμάτων: εμποδίζοντας ταινία νερού
  • Μέλος κεντρικής δύναμης: FRP που ντύνεται με το πλαστικό
  • Εξωτερική θήκη: LZSH, πορτοκαλί Pantone 136C
Σειρά θερμοκρασίας

Αποθήκευση και μεταφορά

-20 σε +70°C

Εγκατάσταση

-20 σε +60°C

Λειτουργία

-20 σε +70°C

ΠρότυπαIEC 60793-1, IEC 60793-2, IEC 60794-2-20
Προδιαγραφή αριθ.GL20200825323
Αναφορά πελατώνΚοινά πρότυπα
  1. Διαστάσεις
Αριθμός ινών 48
Υπομονάδα Χ ίνες 6x8
Εξωτερική διάμετροςχιλ.9.5±0.5
Βάροςκλ80±15%

Σημείωση: το πάχος θηκών να μην εξετάσουν ripcord τη μερίδα, τα μεγέθη και οι τιμές χωρίς ανοχές είναι ονομαστικές τιμές

  1. Μηχανικές ιδιότητες
Μέγιστο εκτατό φορτίο Βραχυπρόθεσμο: 1200N 
Αντίσταση συντριβής/10 εκατ. Βραχυπρόθεσμο: 1000 Ν
Κάμπτοντας ακτίνα (εγκατάσταση) 20x καλώδιο Ø
Κάμπτοντας ακτίνα (λειτουργία) 10x καλώδιο Ø

Δείτε το σημείο 6: Εξετάστε τις μεθόδους
 

  1. ΧαρακτηρισμόςΕσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών 48 πυρήνων G657A2 LSZH θωρακισμένο 0
  2.                                                            

 

  1. Οπτική ίνα
ΠρότυπαITU-Τ G.657A2 UBIF ®R7.5
Οπτικός

Μείωση ινών
. τηλεγραφημένος

@ 1310 NM

≤0.40 dB/km

@ 1550 NM

≤0.30 dB/km

Διάμετρος τομέων τρόπου (MFD)(8.6~9.2) ± 0,4 µm @1310nm
Μηδέν μήκος κύματος διασποράς1300~1324 NM
Μηά κλίση διασποράς≤0.092 ps/nm ² ∙km
Διασπορά τρόπου πόλωσης (PMD)≤0.2 ps/√km
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος≤1260 NM

Μακρο κάμπτοντας απώλεια
. 10 στροφές Ø30 χιλ.
. 1 στροφή Ø20 χιλ.
. 1 στροφή Ø15 χιλ.

@1550 NM

≤0.03 DB

≤0.10 DB

≤0.50 DB

@1625 NM

≤0.10 DB

≤0.20 DB

≤1.00 DB

ΓεωμετρικόςΔιάμετρος επένδυσης125 ± 0,7 µm
Πυρήνας/ντυμένο concentricity λάθος≤0.5 µm
Μη-κυκλικότητα επένδυσης≤ 1.0%
ΜηχανικόςΠίεση απόδειξης≥ 0,69 Gpa

 

  1. Μέθοδοι δοκιμής
ΔοκιμήΌροιΚριτήρια αποδοχής

Εκτατή δύναμη
IEC 60794-1-2 E1

Εκτατή δύναμη: δείτε το σημείο 3
Μήκος δειγμάτων: ≥ 50 μ, διάρκεια: 1 λ.

  • Ίνα strain≤0.6%
  • △α αντιστρέψιμος
  • Καμία ζημία

Αντίσταση συντριβής
IEC 60794-1-2 E3

Συντριβή: δείτε το σημείο 3
Διάρκεια δοκιμής: 1 λ., αριθμός δοκιμής: 3

  • △α αντιστρέψιμος
  • Καμία ζημία

Αντίκτυπος
IEC 60794-1-2 E4

Ενέργεια αντίκτυπου: 5 J
Ρ = 300 χιλ., αριθμός θέσεων/δοκιμών: 3

  • △α αντιστρέψιμος
  • Καμία ζημία

Torsion
IEC 60794-1-2 E7

Μήκος δειγμάτων: 2 μ
± 180°, 5 κύκλοι

  • △α αντιστρέψιμος
  • Καμία ζημία

Επαναλαμβανόμενη κάμψη
IEC 60794-1-2 E6

Κάμπτοντας ακτίνα: 20x καλώδιο Ø
25 κύκλοι

  • Καμία ζημία

Ανακύκλωση θερμοκρασίας
IEC 60794-1-2 F1

-20℃→ +70℃
12 ώρες σε κάθε βήμα, 2 κύκλοι

  • △α≤0.2 dB/km και αντιστρέψιμος
  • Καμία ζημία

Όλες οι οπτικές μετρήσεις σε 1550 NM (G652D) ή 1300 NM (OM2/OM3/OM4)

  1. Διοικητικές μέριμνες
Τύπος καλωδίων

Μήκος

Ανοχή

2km

-5%/+5%

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών 48 πυρήνων G657A2 LSZH θωρακισμένο 1

D*d*B στο εκατ.

Gjfzy-48G.657A2

Τύπος τυμπάνων

Διαστάσεις

Βάρος

Κοντραπλακέ

92*40*55

Διαστάσεις συμπεριλαμβανομένης της προστασίας. Οι ενδεικτικές τιμές, πραγματικά παραδοθε'ντα μεγέθη τυμπάνων και βάρη μπορούν να παρεκκλίνουν. Άκρες καλωδίων που σφραγίζονται με τα καλύμματα
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701