Υπαίθριο γραφείο διανομής ινών 576 πυρήνων SMC με το θραύστη κασετών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: DA-occ-SMC
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: 498
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο κιβώτιο
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100 ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ
Προϊόν: Η οπτική ίνα διαγώνιος-συνδέει το γραφείο Υλικό: SMC
Επίπεδο προστασίας: IP65 Πίνακας προσαρμογέα: FC τετράγωνο, Sc, DLC (τύπος Sc)
Θραύστης: Τύπος Cassete Εφαρμογή: Περιοχή του /Telecommunication το /CATV το /Local πρόσβασης FTTH
Διαστάσεις (χιλ.): 1450 (Χ) Χ 750 (W) ×540 (Δ)
Υψηλό φως:

576 πυρήνες διαγώνιοι συνδέουν το γραφείο

,

FC ο τετραγωνικός σταυρός συνδέει το γραφείο

,

FC τετραγωνικό γραφείο οπτικών ινών

DA-occ-576SMC η οπτική ίνα διαγώνιος-συνδέει το γραφείο

Η οπτική ίνα του Dawnergy διαγώνιος-συνδέει τα γραφεία χρησιμοποιείται κυρίως για τη λήξη και τις διαγώνιος-συνδέσεις μεταξύ της τηλεγράφησης των στοιχείων. Αυτή η σειρά των OCC είναι με την άριστη μόνωση, την υψηλή αδιάβροχη και dust-proof απόδοση. Αυτοί εφαρμόζονται ευρέως στα δίκτυα οπτικών ινών, τα δίκτυα PON (GPON, EPON, BPON, ΕΠΆΝΩ) OSP και τα δίκτυα WDM/CWDM/DWDM.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Εφαρμογές

Προδιαγραφές

Παράμετροι Προδιαγραφή
Πρότυπο DA-occ-SMC576
Μέγιστο. Αριθ. των πυρήνων 576
Τύπος θραυστών Τύπος παραθύρων
Μέγιστο. Αριθ. των θραυστών 9
Τύπος δίσκων συναρμογών 12 πυρήνες/δίσκος (ενσωματωμένος δίσκος συναρμογών)
Μέγιστο. Αριθ. του δίσκου συναρμογών 52 (ΜΟΝΟ χρήση 48)
Υλικό γραφείου SMC
Επιτροπή προσαρμοστών FC τετράγωνο, Sc, DLC (τύπος Sc)
Αντίσταση μόνωσης (MΩ) 1000 @500V (συνεχές ρεύμα)
Αντίσταση της τάσης (V/min) 3000 (συνεχές ρεύμα), καμία διακοπή, καμία ανάφλεξη πυρκαγιάς
Τύπος εγκατάστασης Πολωνός, έδαφος
Εκτίμηση προστασίας IP65
Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C) -40~ +60
Διαστάσεις (χιλ.) 1450 (Χ) Χ 750 (W) × 540 (Δ)
Βάρος (κλ) 125

 

Διαταγή των πληροφοριών

Πρότυπο Όνομα Περιγραφή
DA-OCC-576SMC-Χ Η οπτική ίνα διαγώνιος-συνδέει το γραφείο Επιτροπή προσαρμοστών για μέγιστα 576 κομμάτια των προσαρμοστών 48 κομμάτια της συναρμογής και ενσωματωμένων των διανομή δίσκων (12 πυρήνες/δίσκος) Υλικό: SMC Με τη βάση Διαστάσεις (χιλ.): 1450 (Χ) Χ 750 (W) × 540 (Δ) Σύνολο που φορτώνεται με τις πλεξίδες 1m 0.9mm G657A1 και τον προσαρμοστή SC/APC

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701