24 σκοινί μπαλωμάτων ινών MTP OM3 MPO

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Dawnergy
Πιστοποίηση: CE/ANATEL/ROSH
Αριθμό μοντέλου: DA-amtpf-xxm-om3-24C
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: case by case
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs ανά ημέρα
Όνομα: 24 σκοινί μπαλωμάτων Mtp Om3 Mpo ινών Τύπος ινών: OM3
εμπορικό σήμα: Dawnergy
Υψηλό φως:

Σκοινί μπαλωμάτων OM3 Mpo

,

Σκοινί μπαλωμάτων MTP MPO

,

24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Om3

24 σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ινών OM3 MPO/MTP που χρησιμοποιείται για το κέντρο δεδομένων

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:


Εφαρμογές:

 

 

Παράμετροι Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
9/125um 62.5/125um, 50/125um
12-CH MPO 24-CH MPO 12-CH MPO
MPO συν Τυποποιημένο MPO MPO συν Τυποποιημένο MPO MPO συν Τυποποιημένο MPO
Απώλεια εισαγωγής (ανώτατη, DB) 0,2 0,3 0,5 0,7 0,4 0,7 1 0,2 0,3 0,5
Επιστροφής απώλεια (λ., DB) 60 60 55 55 60 55 50 30 30 25
Διάρκεια MPO συν ≤0.2dB μετά από 200 συντρόφους/demates MPO συν ≤0.2dB μετά από 200 συντρόφους/demates
Τυποποιημένο MPO ≤0.2dB μετά από 50 συντρόφους/demates Τυποποιημένο MPO ≤0.2dB μετά από 50 συντρόφους/demates
Αρσενικό/θηλυκό Αρσενικό: με τις καρφίτσες Αρσενικό: με τις καρφίτσες
Θηλυκό: καμία καρφίτσα Θηλυκό: καμία καρφίτσα
Μήκος κύματος δοκιμής (NM) 1310/1550 850
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 σε +85°C -40 σε +85°C
 
Η απόδοση πριν και μετά από 200 ζευγαρώνει/demates
Κανάλι ινών λ 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Απώλεια εισαγωγής (πριν από τη δοκιμή) 1310 0,18 0,16 0,21 0,08 0,05 0,08 0,12 0,1 0,16
1550 0,08 0,12 0,09 0,16 0,07 0,03 0,14 0,06 0,09
Απώλεια εισαγωγής (μετά από τη δοκιμή) 1310 0,1 0,23 0,2 0,18 0,23 0,12 0,1 0,23 0,22
1550 0,12 0,19 0,11 0,02 0,15 0,06 0,17 0,21 0,17
Παραλλαγή 1310 0,08 -0.07 0,01 -0.1 -0.18 -0.04 0,02 -0.13 -0.06
1550 -0.04 -0.07 -0.02 0,14 -0.08 -0.03 -0.03 -0.15 -0.08

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701