1x9 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Dawnergy
Πιστοποίηση: Anatel
Αριθμό μοντέλου: DA-PLC-109-scu-μ
Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: 10USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: κιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10k ανά ημέρα
Προϊόν: 1x9 μίνι τύπος θραυστών PLC ινών Λειτουργούν μήκος κύματος (NM): 1260-1650
Συνδετήρας: SCAPC Μήκος ινών: 0,6
Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX

1x9 μίνι θραύστης PLC ινών τύπων SCAPC

Ο επίπεδος ελαφρύς θραύστης κυκλωμάτων κυμάτων του Dawnergy (PLC) είναι οπτική διοικητική συσκευή δύναμης που χρησιμοποιεί την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου. Έχει το μικρό μέγεθος, υψηλή αξιοπιστία, ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος. Χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON και πραγματοποιεί το διαχωρισμό δύναμης οπτικών σημάτων.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Εφαρμογές

 

 

Προδιαγραφές

 

 

Παράμετροι 30/70 θραύστης PLC ανισορροπίας 1X9
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Παραγωγή 1~8 απώλειας εισαγωγής (DB) 16.5
Παραγωγή απώλειας εισαγωγής (DB) με την υψηλότερη δύναμη 1.9
PDL (DB) Max 0,2
Επιστροφής απώλεια (DB) Λ. 55
Κατευθυντικότητα (DB) Λ. 55
Χρώμα σακακιών ινών

Άσπρος (λιμένας εισαγωγής PLC)

Μπλε (λιμένας παραγωγής υψηλότερης δύναμης PLC)

Άσπρος (λιμένας παραγωγής ισορροπίας PLC)

Μήκος ινών (μ) 0,6
Τύπος ινών ITU-Τ G657A1
Τύπος συνδετήρων SC/APC
Δείκτης σωλήνων αριθμού

«» (Λιμένας εισαγωγής PLC)

«70» (λιμένας παραγωγής υψηλότερης δύναμης PLC)

«1~8» (λιμένας παραγωγής ισορροπίας PLC)

Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85

Μέγεθος συσκευασίας (χιλ.)

Μίνι ενότητα

60x7x4
 

Σημειώσεις: Οι μετρήσεις γίνονται στη θερμοκρασία δωματίου. Η απώλεια συνδετήρων συμπεριλαμβάνεται στις ανωτέρω προδιαγραφές.

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701