2xN βυσματωτός τύπων θραύστης ITU-τ G657A1 PLC ινών οπτικός

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: ANATEL,CE,ROHS
Αριθμό μοντέλου: DA-PLC-2xn-sca-Ι
Ποσότητα παραγγελίας min: 100pcs
Τιμή: 10.1-51.4 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10k ανά ημέρα
όνομα: 2xN βυσματωτός τύπων θραύστης PLC ινών οπτικός Τύπος ινών: ITU-τ G657A1 ή συνήθεια που διευκρινίζεται
Μήκος ινών: 1 (+/- 0,05) μετρητής ή συνήθεια που διευκρινίζεται Συνδετήρας: SCAPC
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM): 1260-1650 Χρώμα καλωδίων ινών: Άσπρος ή πολύχρωμος
Υψηλό φως:

Βούλωμα στον οπτικό θραύστη PLC

,

Θραύστης οπτικών καλωδίων ινών

,

2xN θραύστης καλωδίων οπτικών ινών

Βυσματωτά ΠΡΌΤΥΠΑ θραυστών TELCORDIA 1209&1201 PLC τύπων 2xN

 

Ο επίπεδος ελαφρύς θραύστης κυκλωμάτων κυμάτων του Dawnergy (PLC) είναι οπτική διοικητική συσκευή δύναμης που χρησιμοποιεί την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου. Έχει το μικρό μέγεθος, υψηλή αξιοπιστία, ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος. Χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON και πραγματοποιεί το διαχωρισμό δύναμης οπτικών σημάτων.
 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Παράμετροι 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) Χαρακτηριστικός 3.6 6.8 10 13.1 16.2 20
Max (P/S) 3.8/4.0 7.2/7.4 10.5/10.7 13.6/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Ομοιομορφία (DB) Χαρακτηριστικός 0,3 0,4 0,5 0,6 0,8 1.2
Max 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (DB) Χαρακτηριστικός 0,1 0,1 0,15 0,15 0,15 0,2
Max 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,4
Επιστροφής απώλεια (DB) Λ. 55
Κατευθυντικότητα (DB) Λ. 55
Μήκος ινών (μ) 1 (+/0,05) ή πελάτης που διευκρινίζεται
Τύπος ινών ITU-τ G657A1 ή πελάτης που διευκρινίζεται
WDL (DB) Χαρακτηριστικός 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Max 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
TDL (DB) (- 40~85℃) Χαρακτηριστικός 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Max 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Μέγεθος συσκευασίας (χιλ.) Γυμνός θραύστης 40x4x4 50x7x4 60x12x4
Μίνι ενότητα 60x7x4 60x12x4 80x20x6 100x40x6
Τύπος κασετών 100x80x10 120x80x18
 
Παράμετροι 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) Χαρακτηριστικός 3.7 7 10.8 13.6 16.8 20.5
Max (P/S) 3.9/4.2 7.5/7.8 11.2/11.5 14.2/14.5 17.4/17.7 21.0/21.5
Ομοιομορφία (DB) Χαρακτηριστικός 0,5 1 1 1.2 1.5 2.2
Max 0,6 1.2 1.5 1.8 2 2.7
PDL (DB) Χαρακτηριστικός 0,1 0,1 0,2 0,3 0,3 0,3
Max 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,4
Επιστροφής απώλεια (DB) Λ. 55
Κατευθυντικότητα (DB) Λ. 55
Μήκος ινών (μ) 1 +/0,05 ή πελάτης που διευκρινίζονται
Τύπος ινών ITU-τ G657A1 ή πελάτης που διευκρινίζεται
WDL (DB) Χαρακτηριστικός 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,8
Max 0,4 0,4 0,5 0,6 0,8 1.2
TDL (DB) (- 40~85℃) Χαρακτηριστικός 0,3 0,3 0,3 0,4 0,4 0,4
Max 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Μέγεθος συσκευασίας (χιλ.)

1x2,4,8: 100 (ψ) Χ 130 (δ) X.25 (η) χιλ.

1x16: 100 (ψ) Χ 130 (δ) Χ 50 (η) χιλ.

1x32: 100 (ψ) Χ 130 (δ) Χ 102 (η) χιλ.
Σημειώσεις: 1. Οι μετρήσεις γίνονται στη θερμοκρασία δωματίου. Η απώλεια συνδετήρων αποκλείεται στις ανωτέρω προδιαγραφές.
2. Βαθμός S=Standard, βαθμός P=Premium

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701