Οπτικά τερματικά δικτύων 1GE 3FE 1CATV WiFi FHR2402KB GPON

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: DAWNERGY
Πιστοποίηση: CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: FHR2402KB
Ποσότητα παραγγελίας min: 100pcs
Τιμή: 55USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: ΚΙΒΩΤΙΟ ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΩΝ
Χρόνος παράδοσης: 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 2Κ ανά ημέρα
Όνομα: GPON ONT Λιμένας ινών: SC/APC (ενιαία ίνα) SC/UPC& SC/APC (διπλή ίνα)
Προς τα κάτω ποσοστό: 1.25Gbps Προς τα πάνω ποσοστό: 1.25Gbps
Μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx 1490nm, RF1550nm Διεπαφή ινών: SC/PC
Ρυθμοαπόδοση: 900Mbps ή περισσότεροι
Υψηλό φως:

Τερματικό FHR2402KB gpon

,

τερματικό δικτύων 1.25Gbps ont οπτικό

,

FHR2402KB οπτική ίνα ont

Επισκόπηση

 

FHR2402KB GPON ONT αναπτύσσεται για την ευρυζωνική αγορά πρόσβασης βασισμένη στην τεχνολογία GPON για να ικανοποιήσει τις ανάγκες των χειριστών τηλεπικοινωνιών για την ευρυζωνικά πρόσβαση και FTTH. Μαζί με τα προϊόντα κεντρικών γραφείων OLT και το σύστημα διαχείρισης δικτύου EMS. Είναι πλήρως υποχωρητικό με τους τεχνικούς κανονισμούς όπως το ITU-τ G.984.x και η τεχνική απαίτηση της προδιαγραφής τεχνικών απαιτήσεων εξοπλισμού GPON (V2.1 και επάνω από την έκδοση). Η συσκευή υποστηρίζει το up-link και κατιουσών συνδέσεων συμμετρικό 1Gbps ποσοστό μετάδοσης, που παρέχει στους χρήστες την καλή εγγύηση QOS και την εύκαμπτη κατανομή εύρους ζώνης. Επιχείρηση Ethernet και ενσωματωμένες IP υπηρεσίες. Ενσωματωμένη λειτουργία δεκτών CATV οπτική, μαζί με ONU για να διαμορφώσει μια λύση διπλός-ινών FTTH. Ενσωματωμένη ασύρματη λειτουργία, πλήρως υποχωρητική με το ασύρματο τυποποιημένο πρωτόκολλο 802.11n/802.11ac, ενσωματωμένη κατευθυντική κεραία υψηλός-κέρδους, ασύρματο ποσοστό μετάδοσης μέχρι 1200Mbps, με την ισχυρή δύναμη διείσδυσης και την ευρεία κάλυψη, που παρέχουν στους χρήστες την αποδοτικότερη εγγύηση μετάδοσης στοιχείων.

 

Χαρακτηριστικά

Προδιαγραφή

 

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφές
Διάσταση 185*145*50mm (length*width*highs)
Καθαρό βάρος ≤0.3Kg
Λιμένας ινών

SC/APC (ενιαία ίνα) SC/UPC& SC/APC (διπλή ίνα)

Προς τα κάτω ποσοστό 1.25Gbps, προς τα πάνω ποσοστό 1.25Gbps

Μήκος κύματος Tx 1310nm, Rx 1490nm, RF1550nm
Διεπαφή ινών SC/PC
RX ευαισθησία <-27dbm>
WLAN IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, μια ενσωματωμένη κεραία
Τοπικό LAN 1*10/100/1000Mbps+3*10/100Mbp προσαρμοστικοί λιμένες Ethernet, πλήρεις/ημιαμφίδρομοι, διεπαφή RJ45
Ρυθμοαπόδοση Η ρυθμοαπόδοση μπορεί να φθάσει σε 900Mbps ή περισσότερων
ΣΥΝΕΧΗΣ δύναμη 12V 1A, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης ρεύμα-συνεχές ρεύμα
ΔΟΧΕΙΑ 1*FXS, συνδετήρας RJ11
Κουμπί Αναστοιχειοθέτηση, δύναμη, WIFI
Δύναμη ≤10W
Λειτουργία Θερμοκρασία εργασίας: -5 υγρασία εργασίας 〜 +55℃: 10 〜 90% (μη-συμπύκνωση)
Αποθήκευση Θερμοκρασία αποθήκευσης: υγρασία αποθήκευσης -30℃ 〜 +60℃: 10 〜 90% (μη-συμπύκνωση)

 

Λειτουργία CATV

 

Οπτικός λάβετε -15~+2 dBm
Σειρά AGC -8~+2 dBm
Επιστροφής απώλεια ινών >50 DB
μήκος κύματος 1100~1600 NM
Συνδετήρας SC/APC
C/N ≥ 50 DB
C/CTB ≥ 62 DB
C/CSO ≥ 61 DB

 


Υπηρεσία δεδομένων

  • Ενσωματωμένο IEEE802.1p QoS με τέσσερις σειρές αναμονής προτεραιότητας επιπέδων
  • Υποστήριξη IPv4/IPv6 IGMP που κατασκοπεύει και να κατασκοπεύσει MLD
  • Γέφυρα, διαδρομή και γέφυρα/διαδρομή υποστήριξης ανάμικτες
  • Πλήρης non-blocking μετατροπή ταχύτητας 1G
  • 2048 πίνακας διευθύνσεων της MAC
  •  4 τοπικό LAN
  • Υποστήριξη VLAN QinQ, διαφανής, ετικέττα, μετάφραση, κορμός, κ.λπ.
  • Ενσωματωμένος έλεγχος λιμένων, λιμένας που αντανακλούν, ποσοστό λιμένων που περιορίζουν, λιμένας SLA, κ.λπ.
  • Η αυτόματη ανίχνευση πολικότητας υποστήριξης των λιμένων Ethernet (ΑΥΤΟΜΑΤΟ MDIX) ενσωμάτωσε IEEE802.1p QoS με την υποστήριξη IPv4/IPv6 IGMP τεσσάρων επιπέδων σειρών αναμονής προτεραιότητας κατασκοπεύοντας και να κατασκοπεύσει MLD γέφυρα υποστήριξης, διαδρομή και γέφυρα/διαδρομή ανάμικτες

Υπηρεσία Wifi

  • Ενσωματωμένο υποστήριξη 802.11b/g/n 300Mbps και 802.11ac 867Mbps
  • Υποστήριξη 40 συνδέσεις, MU-MIMO
  • Υποστήριξη WEP και πρωτόκολλα ασφάλειας WPA/WPA2.

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Peter Bi

Τηλεφωνικό νούμερο : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701